ООС

СЗШ №97. «Вони тримають небо над нами»

30.08.2022 23:58

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!

У День пам’яті захисників України, ми згадуємо молитвою, добрим словом усіх героїв, які боролися і віддали життя за долю України та наше майбутнє. Особливо випускників нашої школи… Іван Береза. Ігор Саркісян. Підгорецький Сергій.

Людина жива, поки про неї пам’ятають. І ми не забудемо, і не пробачимо болючі втрати. Світла пам'ять!

Залишиться слава про мужніх героїв,

І пам’ять про тих, хто так мало прожив,

Безмежна ненависть до тих – хто накоїв

Кривавих, безжальних, загарбницьких жнив.

11 липня 2014 рік... ЗЕЛЕНОПІЛЛЯ...

ЮРІЙ ГОЛУБ... ІВАН БЕРЕЗА...

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ І СЛАВА ГЕРОЯМ!

15.02.2022 СЗШ № 97. «Подаруй валентинку солдату»

Сюрпризи приємно отримувати всім. Тож саме сьогодні учні та працівники школи долучились до фотоакції #мояВалентинкадлятебевоїн.

Дякуємо Героям, що захищають нашу країну! Бажаємо скорішого повернення додому. Нехай кожне маленьке сердечко–валентинка зігріє серце солдатів, додасть впевненості у власних силах, віри у перемогу!

31.12.2021 СЗШ №97. "Лист до тебе, мій любий солдате..."

Мій любий солдате, пишу я до тебе

З подякою від щирого серця,

Що маю сьогодні я мирнеє небо,

Й надію, що лихо минеться.

Учні 7-Г класу (класний керівник – Мазур Н.В.), перебуваючи у гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, передали воїнам АТО листи і новорічні солодощі, запалили свічки пам'яті за загиблими та ознайомились зі світлинами військових подій з зони ООС.

24.12.2021 СЗШ №97. "Святий Миколай своєю ласкою солдатів не оминай"

Напередодні свята Миколая усі люди очікують на здійснення своїх бажань. На мою думку, спільним бажанням, яке об’єднує всіх українців, є мир і спокій у державі. Учні нашої школи вирішили стати помічниками Святого Миколая та підготували невеличкі пакуночки які зберігають тепло дитячих сердець та будуть підтримувати бойовий дух наших захисників. Ми дуже вдячні батькам за їхню підтримку та допомогу. Окрема подяка за співпрацю волонтерській організації «Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів».