ООС

15.02.2022 СЗШ № 97. «Подаруй валентинку солдату»

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Сюрпризи приємно отримувати всім. Тож саме сьогодні учні та працівники школи долучились до фотоакції #мояВалентинкадлятебевоїн.

Дякуємо Героям, що захищають нашу країну! Бажаємо скорішого повернення додому. Нехай кожне маленьке сердечко–валентинка зігріє серце солдатів, додасть впевненості у власних силах, віри у перемогу!

31.12.2021 СЗШ №97. "Лист до тебе, мій любий солдате..."

Мій любий солдате, пишу я до тебе

З подякою від щирого серця,

Що маю сьогодні я мирнеє небо,

Й надію, що лихо минеться.

Учні 7-Г класу (класний керівник – Мазур Н.В.), перебуваючи у гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, передали воїнам АТО листи і новорічні солодощі, запалили свічки пам'яті за загиблими та ознайомились зі світлинами військових подій з зони ООС.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

24.12.2021 СЗШ №97. "Святий Миколай своєю ласкою солдатів не оминай"

Напередодні свята Миколая усі люди очікують на здійснення своїх бажань. На мою думку, спільним бажанням, яке об’єднує всіх українців, є мир і спокій у державі. Учні нашої школи вирішили стати помічниками Святого Миколая та підготували невеличкі пакуночки які зберігають тепло дитячих сердець та будуть підтримувати бойовий дух наших захисників. Ми дуже вдячні батькам за їхню підтримку та допомогу. Окрема подяка за співпрацю волонтерській організації «Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів».