Війна

СЗШ №97 «Діти для Воїнів Світла ЗСУ»

06.06.2022 07:22

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Україна переможе і знову забринить веселкою її чиста мирна блакить, - впевнені учні 2-Б класу (класний керівник – М.Сидор), які завітали на квест - урок «Ми - діти України», що пройшов напередодні Дня захисту дітей.

Школярі разом з батьками звернулись зі словами щирої подяки й підтримки до наших мужніх та незламних Героїв - захисників, записавши їх на прапорі України, який волонтери передадуть на передову, а також разом з батьками заспівали «Червону калину».

Дякуємо! Пишаємось! Молимось! Віримо! Все буде Україна!

21.05.2022 СЗШ №33. Оберіг для воїна.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Цьогоріч у СЗШ №33, на день День Вишиванки вчитель трудового навчання з дітьми 5-6 класів провела майстер-клас. На ньому діти вишивали браслет-оберіг для воїнів ЗСУ. Дитячі обереги поїдуть на Схід.

13.05.2022 Великогрибовицький ліцей. Повертайся живим

Учні Великогрибовицького ліцею долучилися до національного флешмобу "Повертайся живим".

13.05.2022 ЦДЮТ. Семінар-практикум Центру військово-патріотичного виховання "Звитяга""

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Слава Україні!

І знову наш Центр військово-патріотичниного виховання "Звитяга" ділиться досвідом.

Цього разу педагоги вчили захищатися та поводитись зі зброєю мешканців і внутрішньопереселених осіб у Народному домі смт. Брюховичі (директор Марта Бей)

Найбільше, безумовно, сподобалось практичне застосування пневматичної гвинтівки

Семінар пройшов на одному диханні

В окупанта шансів нема!

Героям слава!

04.05.2022 ЦДЮТ. Семінар у с. Борщовичі

Квітень добігає до кінця, одягнувши землю в барви та зелень… Особливо це відчувається за містом. 29.04.22 керівники гуртка «Військово-патріотичне виховання «Звитяга»» провели семінар-практикум «Розвиток навичок поводження зі зброєю. Алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях та основи психології самозахисту» в середній школі села Борщовичі. Слухачі, а це учні 11 класу, з величезним нетерпінням чекали на семінар, а ще більше – на практику.

Розпочали заняття традиційно: виконання державного гімну України. Директор школи п. Ігор Васьків люб’язно представив гостей зі Львова, а керівник ЦДЮТ Любомир Войтович розповів про важливість таких навчань, особливо у воєнний час.

Чотири години учні слухали, питали, брали зброю і пробували розібрати та зібрати її, у спортивній залі після розминки вивчали «прийомчики» самозахисту…. Час злетів непомітно.

Але особливо «зайшла» дітям пневматична гвинтівка і п’ять пострілів. Хтось влучив, а комусь ще треба вправлятись.

До Львова поїхали не з порожніми руками. Школа передала нашим воїнам комп’ютер, який цього ж дня було привезено у військову частину.

Дякуємо всім за організацію (вчителю захисту вітчизни Юрію Возняку), співпрацю та просто за щире спілкування. Усе буде Україна!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

30.04.2022 Віра Дацьків Хай Бог береже тих, всіх разом і кожного окремо, "хто народився з висот"

(див. Євангеліє від Іоанна 3:1-21)

Хай Бог береже тих, всіх разом і кожного окремо, "хто народився з висот" (див. Євангеліє від Іоанна 3:1-21), Хто тримає нам небо

Коли говорять тільки очі,

Бо сльози болем в горлі стали

І вирватись назовні хочуть,

Лиш поглядами розмовляли:

- Ти їдеш... Як ми тут без тебе?

- Так, їду... Зрозумієш, знаю.

Там нашим допомога треба!

Не плач, я ж так тебе кохаю!

- Тоді візьми й мене з собою,

Я теж навчуся воювати!

Щоб поруч, щоб завжди з тобою...

Набої буду подавати!

- Ні, ти потрібна мені тут!

Ти - спокій мій, надійний тил!

Моя зоря і мій маршрут,

Єдина з тисячі світил!

- Сховалась в тебе за спиною?

- Ти - за спиною мої крила!

- Думками я завжди з тобою,

Ти - моя доля, шлях, вітрила!..

І мовчки двоє обійнялись,

Вона його перехрестила...

В одне два серця об'єднались,

А Небо їх благословило!

28.04.2022 ЦДЮТ. Концерт у Старичах

Минув другий місяць війни і нашої волонтерської роботи. За цей час з’явились нові друзі, нові однодумці, а дехто став уже старим і перевіреним

26 квітня 2022 р. наш волонтерський колектив люб’язно запросили до себе в гості військові зі с. Старичі, зокрема у 184 навчальний центр.

Щоб якось подякувати нам, волонтерам, хлопці організували невеличкий виступ військового оркестру. У мирний час глядацька зала зазвичай переповнена, а зараз поціновувачів мистецтва небагато, але вони надзвичайно щедрі на емоції та оплески… Продовженням була захоплива екскурсія музеєм, який, на жаль, поповнився новими воєнними експонатами… Отримали ми і подяку «за вагомий внесок у справу боротьби за територіальну цілісність України, волонтерську ініціативу, громадянську позицію, плідну співпрацю з військовою частиною».

Але ж і колектив ЦДЮТ приїхав не з порожніми руками. Окрім традиційних пасок, ми привезли мініконцерт (Юрій Келемен, Володимир Бойко, Мирослав Остюк) з патріотичних творів; сувеніри, виготовлені руками наших вихованців, та солодощі.

І, як завжди, обнімання-цілування! Життя триває.

Разом ми переможемо!!!!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

25.04.2022 СЗШ №97. «Великодній кошик для захисників»

Напередодні Великодня учні, вчителі школи, а також вимушено переміщені, що проживають у нашому навчальному закладі, доєднались до ...

Великдень – найбільш очікуване християнське свято. Для українців воно символізує воскресіння, надію на життя і мир. Кожен у цей день повинен відчути радість свята і посмакувати паскою та крашанками.

Тому, напередодні Великодня учні, вчителі школи, а також вимушено переміщені, що проживають у нашому навчальному закладі, доєднались до акції у виготовленні Великодніх гостинців для Героїв які виборюють мир в Україні.

Нехай свято Воскресіння дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу й укріплює віру, наближає довгоочікувану радість Перемоги і Миру в нашій рідній Україні!

25.04.2022 СЗШ №97. «Пасхальна листівка: Дякую ЗСУ»

Carousel image

Поділитися радістю, надією та любов’ю особисто з кожним воїном, який захищає нашу рідну Україну – саме така мета написання листів учнями школи та вимушено переміщеними дітками, що проживають у нашому навчальному закладі.

Всі листи з великою вдячністю були передані нашим захисникам з побажаннями здоров’я, добра, благополуччя та Божого благословення!

24 квітня воїни української армії десь там, за сотні кілометрів від рідного дому, отримають Великодні листівки, які зігріють їм серце підтримкою, доброю згадкою, побажанням щастя-здоров’я, Божої опіки та найшвидшої перемоги.

25.04.2022 СЗШ №97. «Українські ельфи»

Але Україна вистоїть! У неї є найкраща у світі Армія – ЗСУ, найкращі у світі Громадяни, які все роблять для ...

Над мирними українськими містами літають ворожі круки. Вони несуть смерть і нищення Життя. Але Україна вистоїть! У неї є найкраща у світі Армія – ЗСУ, найкращі у світі Громадяни, які все роблять для Перемоги, і найкращі у світі Діти, задля яких ми живемо.

Наші діти мають власну позицію. І ця позиція – непохитна! Це – безмежна Любов до Рідної Землі і прагнення до неминучої Перемоги!

«Голуби миру для України, для світу», «Ангели-охоронці», «Великодні писанки» – все це зроблено руками та серцями дітей школи, учасниками спільноти «Українські ельфи» яка творить мир мріями та думками, а також словом та справами.

Старенькі люди, що приїхали зі Сходу України милуються творчістю юних талантів.

25.04.2022 СЗШ №33. "Христос воскрес!" – десь пролунало, І на душі святково стало.

Дякуємо батьківській громаді, дітям та вчителям за гостинці для внутрішнього переміщених осіб,які тимчасово перебувають у школі. Пасхальні смаколики порадували ...

"Христос воскрес!" – десь пролунало,

І на душі святково стало.

Святково свічки засвітились,

І всі частунки освятились!

Дякуємо батьківській громаді, дітям та вчителям за гостинці для внутрішнього переміщених осіб,які тимчасово перебувають у школі. Пасхальні смаколики порадували дітей та дорослих.

21.04.2022 СЗШ №77. Благодійний Великодній ярмарок на підтримку ЗСУ

Хвилини піднесення та гордості за самого себе, за те, що робиш щось надзвичайно важливе, наближаєш країну до перемоги! Саме така атмосфера панувала впродовж 19 та 20 квітня під час благодійного Великоднього ярмарку на підтримку ЗСУ на території середньої загальноосвітньої школи №77 м. Львова! Радість змінювалася на здивування, здивування на інтерес, інтерес на хвилювання, хвилювання на зацікавленість, зацікавленість на щастя бачити друзів, однокласників, вчителів …. і так, ніби … ніби час повернули назад і на усій планеті щасливі діти живуть без війни!!!!

Сьогодні педагоги, учні школи, батьки, громада мікрорайону, внутрішньо переміщені особи об’єдналися і створили величне дійство. Щиро дякуємо Ользі Махінько, учителю школи №77, Галині Голуб, керівнику гуртка з бісероплетіння та Ользі Якимчук, керівнику гуртка декоративно-прикладного мистецтва ЦДЮТ Залізничного району, за проведення майстер-класу з розпису писанок; Ніні Лазорко за проведення майстер-класу з виготовлення ляльки-мотанки; учням та батькам за виготовлення сувенірів і смаколиків; усьому технічному персоналу школи, внутрішньопереміщеним особам за підготовку до проведення свята та участь у самому дійстві; Любомиру Войтовичу, директору ЦДЮТ Залізничного району, Юрію Келемену та усій волонтерській команді ЦДЮТ за надані виставкові палатки. Особлива подяка лідерці учнівства школи Софії Лазорко за інформаційне забезпечення Ярмарку, швидке реагування та дієвість!

Усім дякуємо за збереження українських традицій! Нація буде жити доти, доки живуть її традиції.

В ході благодійного Великоднього ярмарку зібрано 68449 грн. та передано для забезпечення потреб Збройних Сил України.

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!

21.04.2022 ЦДЮТ. Семінар-практикум

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

8 та 12 квітня 2022 року в умовах воєнного стану на території закладу ЦДЮТ Залізничного району (вул. Чернівецька, 4) було організовано для педагогів семінар-практикум «Розвиток навичок поводження зі зброєю. Алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях та основи психології самозахисту». Завідувач відділу «Центр військово-патріотичного виховання, спортивної підготовки та самозахисту «Звитяга»» Володимир Шульженко, керівник стрілецького гуртка Василь Неймет та керівник гуртка самозахисту Богдан Дума ознайомили присутніх з правилами поводження зі зброєю, з правилами поведінки за надзвичайних ситуацій, та основами самооборони.

Практична частина семінару – це стрільба з пневматичної гвинтівки.

13.04.2022 Віра Гривастова-Дацьків. Вставай, моя країна, мила, знову!

Прокинувшись від вибухів і диму,

Залишивши взуття своє на ґанку,

Немовби двері зачинивши в зиму,

Але весни не стрівши на світанку,

Із дому свого вийшла Україна,

А з нею поруч зразу йшов Ісус...

Дорога хресна - місто і руїна...

Не вже війна? А може землетрус?

Ні! Не природні витівки й стихії!

І не кіно, і не жахливий сон.

Це наволоч бездушна із росії,

Диявольські сини, їх батальйон!

Ішла із Харкова на Суми і в Чернігів,

З Полтави завернула у Черкаси,

І ось прийшла тихенько вранці в Київ,

Дорога хресна так вела з Донбасу...

Спиналась Україна тут, в столиці,

Точніше впала вперше під хрестом,

Та небо синє і поля пшениці

Побачились праворуч за Дніпром.

Ісус підняв її: "Тримайся! Треба йти!

Я поруч! Ти борись і не здавайся!

Тобі вінок з волошок ще плести!

Іди вперед! Сміливо! Не лякайся!"

І встала! І піднялась! І пішла!

Ти ж не здавалася ніколи, Україно!

У боротьбі з прислужниками зла,

Встаєш лиш перед Богом на коліна!

Ірпінь і Ворзель, і Гостомель, Буча...

Ти впала вдруге, рідна, під хрестом!..

Чекайте кари, душегуби, неминуче!

Ви родичі тепер хіба з чортом!

А вашим дітям і ще навіть внукам

Прийдуть у сни зґвалтовані дівчата,

Убиті діти, зв'язані в них руки,

Розкажуть їм про діда їх і тата!

Вставай, моя країна, мила, знову!

Ісус одразу взяв їх в Рай, до Неба!

Ось так за свою українську мову

Тобі, єдина, натерпітись треба!

А діти твої ще не всі збагнули,

Що їдуть танки і летять ракети

Туди, де без різниці яка мова було,

Що язиком стріляють кулемети...

...І Маріуполь - третій твій упадок!

Це ж скільки сатанізму треба мати,

Щоб тільки жовч отримувати в спадок

І все життя лиш нею захлинатись?

Ні слова більше, рідна, про катів,

Що мріють на хресті тебе розп'яти!

Поглянь на своїх воїнів-синів,

Які без роздумів тебе йдуть захищати!

Поглянь на доньок. Як їм личить стрій!

Вплітають в коси синьо-жовті стрічки!

Народ твій є! І буде нАрід твій!

А за полеглими - молитва тиха, свічки...

І вічна пам'ять, вічна слава їм!

Вже скоро, люба, твоє воскресіння!

І ненародженим, і мертвим, і живим

Засвітить сонце за усі терпіння!

Тоді сам Бог заплаче і всміхнеться,

У всьому світі радість за нас буде!

Вінок тобі із квітів знов сплететься:

Волошки і пшеницю вплетуть люди,

Візьмуть також ще ягоди калини,

Червоні маки теж дадуть в намисто,

У світі найдорожча - ти перлина!

І кожне селище твоє, і кожне місто!

Ти тільки в Господа моли, проси, благай,

Хай не повториться історія ніколи!

Хай кожен українець, рідна, хай,

У серці має віру, народ, мову!

Віра Гривастова

08.04.2022 Великогрибовицький ліцей. До російської матері

Тримаймося усі!

За нами правда, з нами Бог......

"До російської матері"