Програми Проєкти Акції

СЗШ №97. Віра Гера. ПРОЄКТ "ВПЕВНЕНІ ВИСТУПИ на...драбині. НАВЧАЮЧИСЬ, НАВЧАЄМО. Частина 4"

11.04.2024, 22:18

Як ви думаєте, яким чином можна використовувати драбину? Звісно, що в побуті: дістатись високих поличок, для ремонту, закрутити/викрутити лампочку тощо; на дачі/городі: зірвати стиглі вишні, яблука, сливки... А як щодо читання віршів, виконання пісень, спогадів дитинства, розповідей улюблених історій чи історичних фактів, проведення нарад на...драбині?

10 квітня відбувся черговий тренінг ПРОЄКТУ "ВПЕВНЕНІ ВИСТУПИ на...драбині. Навчаючись, навчаєм. Частина 4".

У першій частині зустрічі  учителі мали інтервʼю з колегами, де протягом 4 хвилин розповідали про себе, своє хобі, давали відповіді на цікаві питання.

У другій частині всі учасники мали нагоду попрактикувати свою ораторську майстерність, адже "Впевнені виступи на драбині» - це чудовий спосіб поділитися своїми думками з авдиторією. Незважаючи на головну героїню тренінгу - ДРАБИНУ та обов'язкову взаємодію з нею, учасники поводилися впевнено, з ентузіазмом, а також захоплювали, дивували авдиторію декламуванням віршів, піснями, цікавими історіями тощо. Говорили виразно, артистично, використовували гумор та емоції, роблячи  свій виступ цікавим і креативним.

Дякуємо нашій тренерці Iryna Stetsiv за несподіваний і креативний підхід до проведення тренінгу та отриманий досвід!

Далі буде!

Використано пісню "Лови момент" Антитіла

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів м.Львова

Управління освіти Львова

Андрій Закалюк

НВК "ШКТ-ЛТЛ". ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ В РАМКАХ ПРОЄКТУ "ПРОЗОРА ШКОЛА"

13.03.2024, 19:42

Учні та вчителі НВК "ШТЛ" продовжують працювати в рамках проєкту "Прозора школа". 13 березня для учнів 6, 8, 9-А класів проведено вебінар на тему "Основи академічної доброчесності". Ліцеїсти дізналися що таке "інтелектуальна власність", "крадіжка інтелектуальної власності", не (доброчесна) поведінка в школі, правила чесної поведінки учнів на уроках та під час написання індивідуальних робіт.

Михайло Кремінь

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів м.Львова

Управління освіти Львова

Більше...

СЗШ №33. Зустріч з Ярослав Грицак в рамках проєкту від Управління освіти Львова Надихай.СЯ

07.03.2024, 08:50

Фантастична зустріч з Ярослав Грицак в рамках проєкту від Управління освіти Львова Надихай.СЯ.

Найважливіші для мене тези:

важливим фактором для Перемоги є сила духу та солідарності

найгірше для нас, українців, та й для світу загалом - є заспокоєння та думка, що війна десь там далеко і що все «якось буде».

Ми маємо боятися. Боятися за своє життя, за життя близьких, за життя інших людей, за майбутнє наших дітей , нашої країни.

Бо страх мобілізує до дій. «Хочеш миру-готуйся до війни».Це аксіома.

🟧ніяких теплих ванн. Ми маємо говорити чітко про війну в нашій державі, про справжній стан речей. Ми не маємо бути «зручні» для інших , говорячи про війну в нашій країні. Тільки Правда рятує та показує шлях.

🟧ми повинні говорити дітям правду про війну. Бо наші діти -це те покоління, яке розвиватиме нашу країну та відбудовуватиме. Тому, попри все освіта має бути на першому місці.

🟧кордони 1991 року. Це наша база.

🟧ми #переможемо

Дякую💙💛

Середня загальноосвітня школа 33 м.Львова

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів м.Львова

Андрій Закалюк

Lilia Herus

Більше...

СЗШ №33. Щира зустріч в рамках проєкту «Як я став успішним»

05.03.2024, 23:25

Сьогодні була дуже дуже щира зустріч в рамках проєкту «Як я став успішним» з власницею Центр реабілітації Pazen  та Студія масажу Pazen  Марічка Пазен.

Пані Марія дуже класно розповіла про виклики, про свою карту мрій, про те, що не все зразу вдається і що слона треба їсти по шматочку. Ми писали про свої мрії та визначили кожен для себе дату, коли вони мають здійснитись . Ми говорили про спорт, як засіб для формування характеру, систематичності та послідовності. І що ніколи не пізно вивчати щось нове та варто завжди робити свідомий вибір.

Словом, це було дуже і дуже пізнавально. Дякуємо пані Маріє за те, що поділились своєю історією успіху! І бажаємо Вам ще більше енергії та натхнення втілювати все задумане!

#ЯкЯставУспішним

Середня загальноосвітня школа 33 м.Львова

Управління освіти Львова

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів м.Львова

Андрій Закалюк

Lilia Herus

Більше...

СЗШ №33. Зустріч у рамках проєкту « Як я став успішним»

02.03.2024, 07:50

Сьогодні в нас була дуже крута зустріч у рамках проєкту « Як я став успішним» з медичним директором з хірургічної роботи Центр дитячої медицини. Лікарня "Охматдит"  , дитячим хірургом та просто Людиною з великої літери Bohdan Malovanyy.

Ми , насправді,  підняли багато важливих тем. Вийшла справжня дискусія. Це і про щоденну працю над собою, беззаперечну важливість знання англійської мови, тайм менеджмент , цілі та пріоритети та безумовну любов до професії. Ну, і не забули підняти тему здорового способу життя, яка для підлітків є надзвичайно важливо.

Також діти мали нагоду познайомились з Solomiya Kovch, інтерном та дитячим хірургом , яка поділася досвідом та цікавими кейсами в роботі, за що ми безмежно вдячні!

Дякуємо Вам, Богдане, за відкритість та щиру розмову, а найголовніше мотивацію та натхнення йти до своїх мрій!

#ЯкЯставУспішним

Середня загальноосвітня школа 33 м.Львова

Управління освіти Львова

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів м.Львова

Андрій Закалюк

Lilia Herus

Більше...

СЗШ №97. ПРОЄКТ "ПРОЗОРА ШКОЛА"

31.10.2023, 09:58

СЗШ 97 м.Львова

Проєкт #ПРОЗОРА_ШКОЛА

Доброчесність – це чинити правильно навіть коли на тебе ніхто не дивиться. Учні 5-В класу (класний керівник – Ольга Кіщак) на практичному занятті «Кодекс честі у навчанні» обговорили поняття доброчесності, працювали над оформленням тематичного класного куточку.

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів м.Львова

Управління освіти Львова

Докладніше

СЗШ №97. ДОЛУЧИЛИСЬ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ДІТИ – ДІТЯМ»

22.10.2023, 07:53

СЗШ 97 м.Львова

#Виховні_аспекти

«Поспішаймо творити добро!»

Учні нашої школи разом з церквами Святого Йосафата та блаженного Миколая Чарнецького долучились до благодійної акції «Діти – дітям». Школярі зібрали м’які іграшки, які будуть передані дітям-сиротам.

Разом подаруємо щасливі усмішки тим, хто зараз їх найбільше потребує.

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів м.Львова

Управління освіти Львова

Докладніше

Управління освіти Львова. Спільнобокс для воїнів

17.10.2023, 09:49

Разом з УПЛ Учнівський парламент Львова Школа вільних та небайдужих і Разом на передовій запускаємо проєкт для підтримки українських воїнів, щоб зігріти і підтримати наших Героїв у холодну пору не лише енергією, а й конкретними речами, які дуже потрібні на фронті .

Ми отримали від військових перелік речей, яких вони потребують. Це засоби гігієни, тепла білизна, хімічні «грілки», гарячі та енергетичні напої, солодощі, продукти тривалого зберігання і швидкого приготування. І, звісно, дитячі малюнки і листи .

Саме ними просимо наповнювати наші «Спільнобокси», які волонтери передадуть на передову. Закликаємо усіх долучитися до акції, зібрати #спільнобокс та звернитися до волонтерів «Разом на передовій», які передаватимуть бокси, за номером 0 (98) 124 92 19 .

Дякуємо за відео Андрій Чад .

#спільнобокс #spilno_box

Андрій Закалюк

Вікторія Христенко

Докладніше

ЦДЮТ. Конференція з підсумків реалізації проекту "Моя Україна - джерело творчості"

15.03.2023, 17:48

Уже 7 років, як у ЦДЮТ Залізничного району триває проєкт «Моя Україна – джерело творчості», який впровадили педагоги ЦДЮТ Залізничного району з метою популяризації української культури, етнографії, історії. Він передбачав вивчення народних промислів, ремесел, національного одягу, побуту, родинних традицій… усіх областей України.

00_Звіт_7років_Моя_Україна-джерело_творчості.pptx

28.02.2023 (Городоцька, 38) відбулася конференція з підсумків реалізації проекту «Моя Україна – джерело творчості». Мета проекту – засобами народного мистецтва виховувати патріотів з активною позицією, гідних громадян України, всебічно розвинених, конкурентноспроможних особистостей, здатних змінювати навколишній світ, які шанобливо ставляться до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей народу України.

Працюємо над новими проектами.

СЗШ №40 м.Львів. Акція "Тепло для Захисника України"💙💛

12.01.2023, 16:49

Сьогодні наші вчителі та представники Учнівського Самоврядування активно долучились до акції "Тепло для Захисника України".💙💛


Спільними зусиллями нам вдалось зробити майже 200 окопних свічок.

Ми щиро віримо, що ці свічі зігріватимуть не лише тіло наших Захисників, але й душу, підтримуватимуть дух!  

Слава Україні! 🇺🇦

Слава Збройним Силам України!🇺🇦

До перемоги!🇺🇦

ЦДЮТ. Проект "Музейна педагогіка"

11.01.2023, 17:52

У ЦДЮТ Залізничного району є чудовий проект «Музейна педагогіка». Він полягає в тому, що керівники гуртків відвідують різноманітні музеї та виставки Львова і не тільки. Такий вигляд має самоосвіта. Адже сучасний педагог має йти в ногу з часом, щоб бути цікавим дитині.

11.01.23 керівники туристського відділу організували екскурсію на новостворені виставки нашого міста, адже багато довоєнних експонатів перенесено у фонди для збереження.

Радимо і вам відвідати ці об’єкти, адже після війни вони можуть відійти в історію.

Ліцей №57 імені Короля Данила ЛМР. Львів читає казку

24.12.2022, 09:35

У день святого Миколая, вчителі та учні ліцею долучилися до загальноміської акції і прочитали казки на різдвяну тематику.

СЗШ №40 м.Львів. Львів читає казку.

21.12.2022, 23:15

#ЛЬВІВЧИТАЄКАЗКУ

Разом з учнями 1-Б класу поринули в неймовірні історії про Миколая та ангелят.

Читав для діток й сам Миколай!

Ліцей 57 імені Короля Данила. "Смілива гривня"

01.11.2022, 09:46

"Мобілізацію" монет на допомогу ЗСУ завершено!

Щиро дякуємо всім учасникам благодійної акції  "Смілива гривня", яку організовує Національний банк України.

Ми зробили свій внесок у ПЕРЕМОГУ!!!

СЗШ №97. "Програма підтримки обдарованої молоді"

01.11.2022, 09:36

Вітаємо НАСТЮ ТРУЩАК - переможця премії Програми підтримки обдарованої молоді у 2022 році.

Гордимось тобою, дівчинко! Нових перемог, успішної самореалізації, щасливої долі під мирним небом УКРАЇНИ!!!

25.12.2021 СЗШ №40 м.Львів. Церемонія вручення сертифікатів авторам проєктів "Громадський бюджет Львова 2021".

24.12.21, у Львівській міській раді відбулась церемонія вручення сертифікатів авторам проєктів, які цьогоріч стали переможцями платформи реалізації ідей "Громадський бюджет Львова 2021". Ми - одні з таких щасливців!!! Хоч зовсім не можна сказати, що нам пощастило - це досягнуто нелегкою працею багатьох людей! Завдяки спільній, злагодженій роботі дирекції школи, дякуючи педагогам, всьому колективу, учням, їх батькам та небайдужим львів'янам ми здобули перемогу і вже наступного року матимемо нове шкільне безпечне подвір'я. Урочисто сертифікат від Андрія Садового приймала директор нашої школи й автор проєкту п. Ірина Маковей. Це наше спільне досягнення, тому щиро дякуємо кожному, хто до цього причетний !!!

25.12.2021 Ліцей №75 імені Лесі Українки ЛМР. Нагородження авторів громадських проектів.

24.12.2021, у сесійній залі Львівської міської ради відбулось нагородження авторів громадських проєктів, які стали переможцями конкурсу.

На фото директорка ліцею отримує сертифікат про перемогу у Громадському бюджеті 2021-2022 проєкту "Модернізація рекреаційного простору у ліцеї №75 імені Лесі Українки ЛМР".

24.12.2021 Великогрибовицький ліцей. "Творча майстерня"

Великогрибовицький ліцей. "Творча майстерня"

24.12.2021

Сесія Львівської міської ради затвердила перелік проєктів-переможців Громадського бюджету, які будуть реалізовувати у 2022 році. Відповідну ухвалу прийняли у четвер, 23 грудня. Серед переможців і наш проєкт 62" Творча майстерня"( ремонт шкільного актового залу).

Сьогодні в сесійній залі Львівської міської ради відбулося вручення сертифікатів авторам проєктів. Щиро дякуємо всім батькам, вчителям, випускникам, громаді села за підтримку. Надіємося , що наш зал буде відремонтований, і творча майстерня невдовзі запрацює . Разом - ми сила!!!