Новини

НВК "ШКТ-ЛТЛ". ПІДСУМКИ ПРОЄКТУ “ПРОЗОРА ШКОЛА”

16.06.2024, 23:46

У вівторок, 11 червня,  у Львівській ратуші відбулось урочисте нагородження навчальних закладів міста, які впродовж навчального року брали активну участь  у загальнонаціональному проєкті «Прозора школа». Представники Офісу доброчесності НАЗК нагородили Відзнакою і наш заклад. У рамках проєкту в нашому НВК було проведено ряд бесід, лекцій, тренінгів, вікторин з питань академічної доброчесності, проявів та негативних наслідків корупції. Педагоги та учні стали активними учасниками заходів, проявили інтерес до  питань, які розглядалися в процесі реалізації проєкту.

«Проєкт “Прозора школа” – це про добрі зміни вже сьогодні. Це про зменшення корупційних проявів у майбутньому, про гідність свою і тих, хто поруч, про довіру і відповідальність. Про всі ці навички і розрізнення цих процесів потрібно говорити вже зі школи», – зазначив Вячеслав Ломброзо, завідувач сектору з питань доброчесності та запобігання корупції департаменту «Адміністрація міського голови»

Михайло Кремінь

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів м.Львова

Управління освіти Львова

НВК "ШКТ-ЛТЛ". МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС КОМП'ЮТЕРНИХ ПРОЄКТІВ  «INFOMATRIX - 2024»

16.06.2024, 22:01

Міжнародний конкурс комп'ютерних проєктів «INFOMATRIX - 2024»

 

31 травня - 04 червня 2024 року в м. Бухарест (Румунія) відбувся Світовий фінал Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2024».

Наші юні винахідники, які займаються в науково-дослідницькій лабораторії РМЦ  НВК «ШКТ-ЛТЛ», теж взяли участь у конкурсі та здобули перемогу:

v ПЛАТИНОВА медаль: Красовська Ірина, учениця 10 класу, проєкт «Кібернетичний спосіб корекції форми хребта».

v ЗОЛОТА медаль: Сарапіна Наталія, учениця 8 класу, проєкт «Екофрендлі очищувач сонячних панелей».

 

Науковий керівник: Колдун Віктор Петрович, керівник науково-дослідницької лабораторії ресурсно-методичного центру НВК “Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей”

.

Вітаємо учнів та їхнього наставника!

Бажаємо натхнення до нових відкриттів і звершень! 

СЗШ №97. 🇺🇦Вихованці Центру національно-патріотичного виховання ім. Любові Янчишин СЗШ №97 з 27 по 29 травня проходили навчання в Карпатах🇺🇦

10.06.2024, 23:02

Учні та учениці семи закладів освіти (СЗШ №99, СЗШ №22 ім. В.Стефаника, СЗШ №30, СЗШ №54, ліцей№81 ім. П. Сагайдачного, НВК ШЕЛ та СЗШ №97) вивчали та практикували надання першої домедичної допомоги🚑, мінно-вибухову справу💣🔥, тактичну підготовку🪖, відчули себе частиною групи та налаштовували спільну роботу, виконуючи поставлені завдання, відпрацьовували поводження зі зброєю та стрільбу🏹, орієнтування на місцевості🗺, а також проходили різні смуги перешкод⛰. 

Таким чином, теорію та знання, які вихованці та вихованки отримали під час навчального процесу, вдалося закріпити практикою та новим досвідом👌. Дякуємо за організацію та проведення навчально-польових зборів керівнику Центру Леоніду Янчуку, інструкторам та асистентам інструкторів, а також директорам шкіл-учасниць та супроводжуючим вчителям згаданих закладів☺️.

Використано трек гурту @"Без обмежень" @"Вільні люди"

НВК "ШКТ-ЛТЛ". ТИЖДЕНЬ СТИЛЮ

10.06.2024, 22:23

З 27.05  до 31.05 у 9-А класі був справжній Fashion week, адже учні разом із класним керівником поринули в світ моди та стилю.

Понеділок - день сукні та сорочки. Тиждень розпочався елегантно та яскраво. Вівторок - день 90-х. Мода минулого до вподоби кожному, діти проявили свою креативність. Середа - циганський день. Що може бути веселіше? Четвер - літній день. Девіз дня - весело, яскраво та сонячно.

П'ятниця - день білого. Класика завжди у тренді, адже це неповторність, вишуканість, простота.

Стиль - це те, що робить нас унікальними.

Тиждень стилю став чудовою можливістю для всіх проявити себе, підкреслити свою індивідуальність.

Михайло Кремінь

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів м.Львова

Управління освіти Львова

Більше...

На урок. Практикум для вчителів: створення інфографіки за допомогою штучного інтелекту

08.06.2024, 06:59

🔔План вебінару

1. Місце штучного інтелекту для створення візуального контенту.

2. Огляд інструментів для створення інфографік з використанням штучного інтелекту.

3. Практика зі створення інфографік за допомогою ШІ.

екторка: Любов Цукор 

На урок. Сертифікація як складова успішної атестації педагога

08.06.2024, 05:25

🔔План вебінару

1. Опрацювання нормативної бази (оглядово).

2. Філософія сертифікації.

3. Вплив сертифікації на процес і результат атестації педагога.

4. Етапи сертифікації.

5. Зворотний зв’язок.

Лекторка: Оксана Кушко 

Андрій Закалюк. Маємо для вас багато цікавих новин!

07.06.2024, 22:57

Потроху закінчуємо навчальний рік!❤️

Маємо для вас багато цікавих новин!

🔻Для дітей працюватимуть Школи дозвілля, запрошуємо💫

🔻На канікулах знову діятиме програма з плавання. Учні можуть відвідувати безкоштовні заняття🏊.

🔻НМТ у школах проведуть незважаючи на вимкнення електроенергії у місті, адже пункти  тестування забезпечені генераторами🔥

З нетерпінням чекатимемо учнів у наших Школах дозвілля, а педагогів на форумі «Вчителі майбутнього»🥰

Великогрибовицький ліцей. День відкритих дверей

07.06.2024, 03:18

Здобувачі освіти 9-11 класів (директор Любов Садовська) Великогрибовицький ліцей Львівської міської ради відвідали день відкритих дверей у Львівський національний університет природокористування. День відкритих дверей в університеті - це захоплююча можливість для майбутніх студентів ознайомитися з університетським життям, програмами навчання та умовами, які пропонує університет. Під час цього заходу відбувалися екскурсії по кампусу, зустрічі з викладачами та студентами, презентації факультетів і можливість задати будь-які питання. Це чудова нагода для абітурієнтів зробити осмислений вибір стосовно своєї подальшої освіти. 

НВК "ШКТ-ЛТЛ". ПЕРЕГЛЯД ВИСТАВИ "ДРУЗІ"

02.06.2024, 10:57

30 травня колектив ліцею зібрався у театрі юного глядача, де отримали неймовірні емоції від перегляду вистави "Друзі". П’єса, написана Давідом Фоенкіносом та Амандою Стерс – комедія з легким французьким гумором, адаптованим до українського контенту. Найбільше вразив добірний культурний гумор, музика та тонкощі дружніх стосунків. Сюжет п'єси показує, що справжня дружба вимагає більше терпіння, аніж любов. Отож, бажаємо кожному мати справжнього друга, пізнавати та відкривати одне одного.

НВК "ШКТ-ЛТЛ". ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАНЯТТЯ З УЧНЯМИ 9-А КЛАСУ «ЯК МИСЛИТИ ЯСНО ТА КОРИСНО?»

02.06.2024, 10:46

9-А клас разом із практичним психологом ліцею Корудом Назаром Івановичем, вивчав поширені «когнітивні спотворення», що паскудять настрій та опановував техніку «Тестування негативних думок».

Учні вчилися формувати більш реалістичний і корисний погляд на складні життєві ситуації, аніж той, який похапцем підкидає наш «балакучий мозок»,- частенько катастрофізуючи й недооцінюючи нашу здатність справлятися з труднощами.

Великогрибовицький ліцей. Живий куточок

02.06.2024, 08:26

Проєкт #Догляд_за_курчатами

У нашому ліцеї від Живий куточок Великогрибовицького ліцею ЛМР

учні 1 класу (вчитель Ірина Вовченко) мали цікавий та пізнавальний урок про курей. Діти розповіли про своїх домашніх курочок, дізналися про різні види свійських птахів, спостерігали за маленькими курчатками, які живуть в нашому живому куточку.

Організатор - керівник "Живого куточка" Михайло Наконечний