Літній відпочинок

ЦДЮТ. Відеозвіт про Літню творчу школу

04.07.2022 13:30

Те, що сподобалось і дітям, і батькам – мало сказати. Про це свідчать коментарі-подяки, особливо заслуговує на увагу вдячність батьків за національно-патріотичне виховання. Разом робимо добру справу!

Отже, до вашої уваги відеоролик-звіт про Літню творчу школу «Як це було…»

Птахою пролетіли дні Літньої творчої школи в ЦДЮТ Залізничного району м. Львова. За дві зміни червня 2022 року було залучено до активного відпочинку 36 дітей, серед яких були гості і з Мелітополя, Києва, Луганщини. Надзвичайно насичені дні… Щоденна ранкова руханка – то святе! А далі – майстер-класи з нашими педагогами (кераміка, пташка-мотанка, акторська майстерність, духові інструменти, малюнок на асфальті, пішохідний туризм, циркове мистецтво…). Щиро дякуємо за співпрацю Чудо поїзд - Wonder train - Чудо поезд - Cud Pociąg - Wunder Zug // Lviv, Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центру, Державній пожежно-рятувальній Частині №2 Залізничного району м. Львова, Ювенальній превенції Львівської області, Національній поліції.

ЦДЮТ. Літня творча школа

06.06.2022 16:20

У тривожний час війни все одно хочеться відпочинку, свята, спокою…. Особливо діткам. На базі нашого ЦДЮТ Залізничного району створено Літню творчу школу. ЇЇ учасники (а це не лише львів’яни) кожен день починають з руханки (фізкультура), а потім наші педагоги передають свої знання та навички дітям через майстер-класи, екскурсії, рухливі ігри… У гості кличемо пожежників, поліцейських, військових… Діти відпочивають навчаючись. Чотири години (з 9 до 13) діти у надійних руках.

Міністерство освіти і науки України започатковує проєкт «Будь активним заради Миру»

06.06.2022 15:46

Міністерство освіти і науки України започатковує проєкт «Будь активним заради Миру» (#BeActive for Peace), спрямований на організацію фізкультурно-оздоровчої роботи в закладах освіти під час літніх канікул.

Співорганізатори проєкту: Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Junior», ГО «UkraineActive», Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Українсько-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я», ГО «U-sport», спортивні федерації. Реалізацію проєкту підтримує Міжнародний дитячий фонд ЮНІСЕФ.

Сьогодні тисячі дітей мають високий рівень тривожності та стресу, що приводить до зниження соціалізації, втраті зв’язку з реальністю та контролю над власним життям, підвищує схильність до асоціальної поведінки. До того ж, малорухливий спосіб життя безпосередньо впливає на стан здоров’я. Тому організатори проєкту «Будь активним заради Миру» (#BeActive for Peace) започатковують:

 • Всеукраїнський розклад спортивно-оздоровчих гуртків (на сайті МОН України) із залученням учнів та учениць – учасників проєкту;

 • освітні заходи;

 • навчання та підвищення кваліфікації педагогічних працівників;

 • проведення всеукраїнських заходів, челенджів та інших подій;

 • проведення консультацій, вебінарів, семінарів з питань організації фізкультурно-оздоровчої роботи закладу освіти під час літніх канікул;

 • організаційну підтримку за різними напрямами проєкту;

 • нагородження закладів – активних учасників проєкту відзнаками МОН України та інші заохочення.

До речі, особлива увага буде надаватися підтримці і залученню до фізичної активності дітей, які наразі вимушено перебувають за кордоном або знаходяться в прихистках у безпечних регіонах країни.

Проєктом «Будь активним заради Миру» (#BeActive for Peace) передбачено:

 • запуск на сайті МОН України Всеукраїнського розкладу спортивних гуртків і секцій;

 • організацію щоденних фізкультурно-оздоровчих занять та заходів для дітей різного віку;

 • залучення вчителів фізичної культури закладу освіти для проведення фізкультурно-оздоровчих занять;

 • використання фізкультурно-спортивних приміщень, майданчиків, стадіонів закладів освіти, які мають на своїй території або в безпосередній близькості обладнане бомбосховище;

 • поновлення діяльності спортивних гуртків, які працювали в закладі освіти, відкриття нових;

 • організацію пункту видачі спортивного інвентарю бажаючим дітям та їх батькам (за можливості);

 • популяризацію серед учнів, учениць та їх батьків доступних занять і заходів.

Запрошуємо керівників і вчителів фізичної культури закладів освіти 7 червня 2022 року о 14:00 взяти участь у Всеукраїнському семінарі-нараді «Активне літо для українських дітей». Для участі у семінарі-нараді необхідно зареєструватися (https://forms.gle/88xW6jATn8yggkpQ8).

Рекомендуємо представникам закладів освіти доєднатися до проєкту через Telegram канал: https://t.me/ua_active_edu для отримання оперативної інформації.

Офіційний хештег проєкту: #beactive4pease

ЦДЮТ. Відкриття Літньої творчої школи на базі ЦДЮТ Залізничного району ВІДБУЛОСЯ!

Відкриття Літньої творчої школи на базі ЦДЮТ Залізничного району ВІДБУЛОСЯ! Ну і що, що дощ, і хмари, і зимно… Ніщо не завадило, виконавши гімн України, відчути радість святкового знайомства. Перед учасниками Літньої школи виступали колективи ЦДЮТ (Народна капела бандуристок «Ягілка», Народний ВІА «Вишиваночка», ансамбль народного танцю «Фієста») демонструючи свої вміння співати, танцювати, декламувати…

Познайомившись, діти поділились на групи і пішли на майстер-класи: малюнок та лялька-мотанка.

Керівники 1 зміни Літньої творчої школи формуватимуть здоровий спосіб життя, творчо і духовно розвиватимуть, формуватимуть шанобливе ставлення до історії, культурної спадщини та природи рідного краю в учасників до 25 червня.

Змістовний відпочинок дітям гарантовано!

БДЮТ. Буззубики і Вулкан-15 полетіли досліджувати планету Меркурій. Космічне літо.